Adaptační pobyt 6.třídy

Poslední zářijový pátek jsme si zpestřili dopoledne adaptačním třídním pobytem na chatě Bažantnice. Po příchodu jsme byli seznámeni s programem, usadili jsme se do kruhu a řekli si pravidla dopoledne.

Poté nás již čekaly různé zábavné aktivity ke stmelení kolektivu, vzájemné důvěře, komunikaci a také kreativitě. Proběhly i různé pohybové aktivity, při kterých jsme si užili spoustu legrace a pěkných chvil.

Dopoledne proběhlo ve velmi pohodovém duchu, legraci a lepším vzájemného poznání. Toto dopoledne přispělo také k odreagování po náročném školním týdnu a k dobré náladě před víkendem. Věřím, že toto adaptační dopoledne přineslo žákům nové zážitky, legraci a dobrou uvolněnou náladu. Za organizaci programu bych chtěl poděkovat paní učitelce Mgr. Lence Vavrušové a Petře Bublákové. Fotografie z akce naleznete ZDE.

Mgr. Vojtěch Duda

Dopravní soutěž v Nedakonicích

Ve čtvrtek 18. dubna jsme se zúčastnili soutěže školních družin ve znalostech z dopravní výchovy. Naši družinu reprezentovali čtyři žáci 3. třídy: Magdaléna Balíčková, Kateřina