Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Adaptační pobyt 6.třídy

Poslední zářijový pátek jsme si zpestřili dopoledne adaptačním třídním pobytem na chatě Bažantnice. Po příchodu jsme byli seznámeni s programem, usadili jsme se do kruhu a řekli si pravidla dopoledne.

Poté nás již čekaly různé zábavné aktivity ke stmelení kolektivu, vzájemné důvěře, komunikaci a také kreativitě. Proběhly i různé pohybové aktivity, při kterých jsme si užili spoustu legrace a pěkných chvil.

Dopoledne proběhlo ve velmi pohodovém duchu, legraci a lepším vzájemného poznání. Toto dopoledne přispělo také k odreagování po náročném školním týdnu a k dobré náladě před víkendem. Věřím, že toto adaptační dopoledne přineslo žákům nové zážitky, legraci a dobrou uvolněnou náladu. Za organizaci programu bych chtěl poděkovat paní učitelce Mgr. Lence Vavrušové a Petře Bublákové. Fotografie z akce naleznete ZDE.

Mgr. Vojtěch Duda

Další příspěvky

Dopravní soutěž v Nedakonicích

Ve čtvrtek 18. dubna jsme se zúčastnili soutěže školních družin ve znalostech z dopravní výchovy. Naši družinu reprezentovali čtyři žáci 3. třídy: Magdaléna Balíčková, Kateřina

Jazyková animace „Němčina nekouše“

Jelikož žáky 5. ročníku do budoucna čeká výuka druhého cizího jazyka, měli jedinečnou možnost si minulý týden vyzkoušet, že němčina opravdu není obtížně zvládnutelný jazyk.

Beseda nad zdravotnickými obory

Již se stala tradice, že v březnu nebo dubnu k nám zavítá tým z Uherskohradišťské nemocnice reprezentovaný pR manažerem Davidem Vacke a Lubomírem Gazdošem z personálního oddělení,