Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Futsalový turnaj II.stupně

Dne 29. 9. 2022 se po pauze opět konal oblíbený futsalový turnaj chlapců II. stupně s názvem „O pohár ředitele školy“. Turnaje se letos zúčastnili 4 školní týmy: ZŠ Tupesy, ZŠ Velehrad, ZŠ Osvětimany a domácí pořadatel ZŠ Boršice. Hrálo se systémem každý s každým a první dva celky po základní části postupovaly do finále, týmy na 3. a 4. místě hráli o „bronzovou“ třetí pozici.

Naši chlapci turnaj dobře nastartovali výhrou 2:1 nad ZŠ Tupesy, poté ale přišly porážky se ZŠ Velehrad 2:4 a 2:4 se ZŠ Osvětimany. Po základní části obsadili konečné 3. místo, které jim zaručilo zápas o bronz. V něm však bohužel nestačili na ZŠ Tupesy v poměru 0:4. Finále pak nabídlo kanonádu od ZŠ Velehrad, která zdolala ZŠ Osvětimany se skóre 9:2. Každý tým si odnesl věcné ceny a byli vyhlášeni i nejlepší brankář turnaje (Samuel Horký – ZŠ Tupesy) a střelec turnaje (Antonín Slavík – ZŠ Velehrad).

Náš tým podával celý turnaj bojovné výkony a za to patří klukům velké poděkování. Čekají nás další sportovní turnaje, kde věříme, že budeme úspěšní. Fotografie z akce naleznete ZDE.

Mgr. Vojtěch Duda a Mgr. Veronika Sedlářová

Další příspěvky

Kariérní poradenství pro osmáky

V pondělí 29. května 2023 jsme našim osmákům nabídli besedu s profesionální kariérní poradkyní Silvou Štěpitovou. Dvouhodinová beseda se skládala jak z přednášky a předávání