Školní poradenské pracoviště

Výchovný a kariérový poradce

Mgr. Radim Zapletal
r.zapletal@zsborsice.cz; 571 110 061

Výchovný poradce – zajišťuje poradenství a péči o žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, péči o žáky nadané a žáky neprospívající, pomáhá řešit problémy spojené se školní docházkou a podílí se na řešení problémových situací ve škole.

Kariérový poradce – poskytuje informace o systému vzdělávání a světě práce včetně současných trendů a možném budoucím vývoji. Žákům pomáhá v rozhodování o vlastní kariéře a vede je k samostatnosti v jejich rozhodnutích.

(Poradenské pracoviště – 2. patro – místnost č. 221)

Konzultační hodiny:

Pro žáky a zákonné zástupce: 

Pondělí: 15:00 – 16:00 hod. (vždy po předchozí dohodě)

Čtvrtek: 15:00 – 16:00 hod. (vždy po předchozí dohodě)

Veškeré informace k přijímacímu řízení pro 5.třídu na víceleté gymnázium naleznete kliknutím ZDE.

Veškeré informace k přijímacímu řízení pro vycházející žáky naleznete kliknutím na soubor 1. Vysvětlivky k přihláškám naleznete ZDE. Ukázku přihlášky jsme pro vás připravili s návodem jak vyplnit ZDE.

Speciální pedagog

Mgr. Ivana Daňková
i.dankova@zsborsice.cz; 571 110 088; 731 878 751

Školní speciální pedagog – poskytuje poradenské služby pro žáky, asistenty, pedagogické pracovníky a rodiče žáků.

(Poradenské pracoviště – 2. patro – místnost č. 226)

Konzultační hodiny:

Pro žáky: 

Pondělí – Pátek:  9:55 – 10:15 hod. (velká přestávka)

Pro pedagogické pracovníky: 

Pondělí:  9:10 – 9:55 hod.

Čtvrtek:  8:15 – 9:55 hod.

Pro rodiče: 

Středa: 13:00 – 15:45 hod. (vždy po předchozí dohodě)

Čtvrtek: 13:55 – 15:45 hod. (vždy po předchozí dohodě)

Další informace naleznete kliknutím ZDE.

Školní metodik prevence

Mgr. Lenka Vavrušová
l.vavrusova@zsborsice.cz; 571 110 026
 

Základní škola Františka Horenského, Boršice

Aliquam eu nunc. Fusce ac felis sit amet ligula pharetra condimentum. Curabitur nisi. Aliquam erat volutpat. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; In ac dui quis mi consectetuer lacinia.