Výuka na dopravním hřišti

V pátek 30.9. jsme odjeli do Uherského Hradiště na dopravní hřiště.

Nejprve jsme v učebně zhlédli výukový film, zopakovali si pravidla silničního provozu, a poté si vše prakticky vyzkoušeli na dopravním hřišti. Zjistili jsme, že dodržovat všechna pravidla i dopravní značky v praxi je celkem obtížné a ne všem se podařilo jezdit na kole bez chybičky.

S jízdou zručnosti to bylo lepší.  Skoro všichni ji projeli bez větších problémů.

Dopoledne se nám vydařilo, jen počasí nám nepřálo. Vypadali jsme na kolech v pláštěnkách jako Supermani.

Na jaře nás čeká druhá návštěva na dopravním hřišti, která bude zakončena testem. Snad se nám podaří získat Průkaz mladého cyklisty.

Fotografie z akce naleznete ZDE.

Mikuláš 2022

V pondělí nás tradičně jako každý rok navštívila známá trojice – Mikuláš, čert a anděl. Zavítali do všech tříd prvního i druhého stupně a nezapomněli ani

Mikulášský jarmark 2022

Podzim se v pracovní a výtvarné výchově nesl v duchu velkých příprav na Mikulášský jarmark. Žáci spolu se svými učiteli vymýšleli a vytvářeli nejrůznější výrobky z různých materiálů.

Slavnost slabikáře

Ve čtvrtek 24. 11. v  1. A i 1. B proběhla Slavnost slabikáře. Den začal ukázkovou hodinou pro rodiče i prarodiče v obou třídách, kde