Den společného umění

Den společného umění – tak zněl další projekt Hrdé školy, kterého jsme se zúčastnili v úterý 19. března. Naši žáci se snažili vytvořit co nejoriginálnější společná umělecká díla pomocí různých technik nejen uvnitř, ale i venku.

Podívejte se sami, jak se jim to podařilo ZDE.

Mgr. Jana Chuťková

Silový víceboj Osvětimany 2024

Ve čtvrtek se vybraní žáci z osmé a devátých tříd (4 dívky a 4 chlapci) vydali na silový víceboj do Osvětiman. Celkem se soutěžilo v šesti disciplínách