Vítáme jaro ve 2.A a ve 2.B

První jarní den letos připadl na 20.března a všichni druháci jaro přivítali ve žluté barvě, symbolem slunce i jarních kytiček. V rámci projektového dne žáci spolupracovali ve skupinách, procvičili si jarní počítání, práci s textem i poznávali květiny a v angličtině se seznámili s Velikonocemi ve Velké Británii.

fotografie: https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/11213168

Mgr. Alena Rathúská, Mgr. Lenka Janíková

Silový víceboj Osvětimany 2024

Ve čtvrtek se vybraní žáci z osmé a devátých tříd (4 dívky a 4 chlapci) vydali na silový víceboj do Osvětiman. Celkem se soutěžilo v šesti disciplínách