Patronátní akce prvňáčků a páťáků – Dýňování

Ve čtvrtek 6. 10. proběhla první patronátní akce žáků 1. a 5. třídy s názvem Dýňování. Patroni se zhostili svého úkolu velmi dobře a pomáhali prvňáčkům s vyřezáváním a zdobením dýní na Světlušky. První patronátní akce se nám vydařila, těšíme se na další společné akce v rámci našeho patronátu.
Děkujeme patronům se svou paní učitelkou, kteří se nám věnovali. Na to, jak se práce podařila, se podívejte ve fotogalerii.  https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/8980900

Třídní učitelky 1. třídy

Mgr. Lenka Janíková a Mgr. Alena Rathúská

Mikuláš 2022

V pondělí nás tradičně jako každý rok navštívila známá trojice – Mikuláš, čert a anděl. Zavítali do všech tříd prvního i druhého stupně a nezapomněli ani

Mikulášský jarmark 2022

Podzim se v pracovní a výtvarné výchově nesl v duchu velkých příprav na Mikulášský jarmark. Žáci spolu se svými učiteli vymýšleli a vytvářeli nejrůznější výrobky z různých materiálů.

Slavnost slabikáře

Ve čtvrtek 24. 11. v  1. A i 1. B proběhla Slavnost slabikáře. Den začal ukázkovou hodinou pro rodiče i prarodiče v obou třídách, kde