Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Výsledky zjišťování výběru volnočasových aktivit na školní rok 2023/2024

Vážení rodiče,

rád bych Vám poděkoval za Vaši aktivní účast při výběru kroužků na letošní školní rok. Obdrželi jsme celkem 138 odpovědí, na jejichž základě jsme se v letošním školním roce rozhodli otevřít následující aktivity:

 • Boršický sporťáček
 • Turistický kroužek
 • Pěvecký kroužek
 • Sportovní kroužek
 • Robotika
 • Deskové hry
 • Tvořivé packy
 • Přírodovědný kroužek
 • Míčové hry I.
 • Míčové hry II.
 • Stolní tenis
 • Taneční I.
 • Taneční II.
 • Šachový kroužek

 

Zbývající kroužky z důvodu nízkého zájmu v tuto chvíli nebudeme nabízet. Ve čtvrtek 14. září během třídnických schůzek si můžete vyzvednout přihlášku od třídního učitele Vašich dětí a také Vám bude oznámen přesný termín zahájení. Níže si můžete prohlédnout podrobné výsledky Vašeho hlasování. https://forms.office.com/Pages/AnalysisPage.aspx?AnalyzerToken=6GGxO6iVGrOqquF06d9D79IGu10TIwHF&id=tKlRNg9HRkqt6IzRBn7jB1VvtnuU9dJGoHWkHSBS8KRUOEdJV0pWS1ZOQUIzMjEwNU9MMVVGQVJPMS4u

S přáním pěkného dne

Mgr. Tomáš Kordula, ředitel školy

 

 

 

Další příspěvky