Jsme jeden tým a společně táhneme za jeden provaz

Je název projektu, který je zaměřený na uspořádání adaptačního pobytu pro žáky 6. třídy, jejich třídního učitele a metodika prevence patologických jevů. Probíhá od 25. září do 27. září na nedaleké chatě Bažantnice. Cílem jsou společné aktivity žáků včetně zažití kroků spolupráce vedoucí k tvorbě příznivého klimatu třídy. Důležitou součástí činností je i začlenění třídního učitele, tak aby svůj nový kolektiv lépe poznal. Náplně pro jednotlivé aktivity vedou lektoři ze společnosti Tokaheya https://www.tokaheya.cz/ .

Zde si můžete prohlídnout fotografie z proběhlé akce: FOTOGRAFIE

Projekt: „Jsme tým a společně táhneme za jeden provaz“ je spolufinancován Zlínským krajem.

Mgr. Tomáš Kordula, ředitel školy

Sportovní den pro 1. a 2. třídy

Ve čtvrtek 16.5.2024 se žáci obou prvních i druhých tříd zúčastnily přehlídky sportovních klubů regionu Slovácko s názvem Sportuj 24. Akce se konala ve Starém

Poděkování za jarní sběr