Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Kroužky ve školním roce 2023/2024

Vážení rodiče,

od včerejšího odpoledne máte možnost vyjádřit svoje preference pro výběr kroužků Vašich dětí v tomto školním roce. Každý z Vás obdržel prostřednictvím zprávy Komens (portál Žákovská knížka) nabídku volnočasových aktivit, které plánujeme otevřít. Zhruba 70 rodičů, již tuto možnost využilo. V případě, že máte s přihlášením do Bakalářů problém, napište třídnímu učiteli svého dítěte a ten Vám odkaz na vyplnění rád přepošle.

Děkujeme za upozornění neuvedení dne konání kroužků Míčové hry I. a II., oba budou probíhat vždy v pátek. Tento dotazník bude otevřen do 8. září 14:00, poté se uzavře a my Vás budeme informovat, které kroužky budou nakonec otevřeny.

Mgr. Tomáš Kordula, ředitel školy

Další příspěvky

Dopravní soutěž v Nedakonicích

Ve čtvrtek 18. dubna jsme se zúčastnili soutěže školních družin ve znalostech z dopravní výchovy. Naši družinu reprezentovali čtyři žáci 3. třídy: Magdaléna Balíčková, Kateřina

Jazyková animace „Němčina nekouše“

Jelikož žáky 5. ročníku do budoucna čeká výuka druhého cizího jazyka, měli jedinečnou možnost si minulý týden vyzkoušet, že němčina opravdu není obtížně zvládnutelný jazyk.

Beseda nad zdravotnickými obory

Již se stala tradice, že v březnu nebo dubnu k nám zavítá tým z Uherskohradišťské nemocnice reprezentovaný pR manažerem Davidem Vacke a Lubomírem Gazdošem z personálního oddělení,