Kroužky ve školním roce 2023/2024

Vážení rodiče,

od včerejšího odpoledne máte možnost vyjádřit svoje preference pro výběr kroužků Vašich dětí v tomto školním roce. Každý z Vás obdržel prostřednictvím zprávy Komens (portál Žákovská knížka) nabídku volnočasových aktivit, které plánujeme otevřít. Zhruba 70 rodičů, již tuto možnost využilo. V případě, že máte s přihlášením do Bakalářů problém, napište třídnímu učiteli svého dítěte a ten Vám odkaz na vyplnění rád přepošle.

Děkujeme za upozornění neuvedení dne konání kroužků Míčové hry I. a II., oba budou probíhat vždy v pátek. Tento dotazník bude otevřen do 8. září 14:00, poté se uzavře a my Vás budeme informovat, které kroužky budou nakonec otevřeny.

Mgr. Tomáš Kordula, ředitel školy

Dopravní soutěž v Nedakonicích

Ve čtvrtek 18. dubna jsme se zúčastnili soutěže školních družin ve znalostech z dopravní výchovy. Naši družinu reprezentovali čtyři žáci 3. třídy: Magdaléna Balíčková, Kateřina