Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Vyhodnocení okresní soutěže „Požární ochrana očima dětí“

Ve čtvrtek 22. června proběhlo na Městském úřadě v Uherském Hradišti slavnostní vyhlášení okresní soutěže „Požární ochrana očima dětí“. Z naší školy bylo oceněno hned pět žáků za výtvarné zpracování obsahového tématu „HASIČ A KOMÍNY“.

Umístění našich žáků v kategorii ZŠ 1:
1. místo:  Magdaléna Balíčková – ze 2. třídy
2. místo:  Martin Dula – ze 2. třídy
3. místo: Tereza Vajčnerová – ze 2. třídy

Umístění naší žákyně v kategorii ZŠ 3:
1. místo: Gabriela Novotná – ze 7. třídy

Umístění naší žákyně v kategorii ZŠ 4:
1. místo:  Adéla Janíková – z třídy 8. A

Slavnostního předávání se zúčastnili pouze žáci 2. třídy. Děvčata ze starší kategorie byla v té době na poznávacím zájezdu v Anglii. Všichni obdrželi diplom a řadu zajímavých dárků z rukou paní místostarostky Uherského Hradiště a zástupců Okresního sdružení hasičů Uh. Hradiště. Na závěr proběhl slavnostní přípitek dětským šampaňským a společné focení oceněných žáků v rámci všech kategorií. Zpestřením ještě pro děti byla skvělá kopečková zmrzlina.

Všem oceněným moc gratulujeme!

Mgr. Lenka Vavrušová

Foto: https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/9958456

 

Další příspěvky

Dopravní soutěž v Nedakonicích

Ve čtvrtek 18. dubna jsme se zúčastnili soutěže školních družin ve znalostech z dopravní výchovy. Naši družinu reprezentovali čtyři žáci 3. třídy: Magdaléna Balíčková, Kateřina

Jazyková animace „Němčina nekouše“

Jelikož žáky 5. ročníku do budoucna čeká výuka druhého cizího jazyka, měli jedinečnou možnost si minulý týden vyzkoušet, že němčina opravdu není obtížně zvládnutelný jazyk.

Beseda nad zdravotnickými obory

Již se stala tradice, že v březnu nebo dubnu k nám zavítá tým z Uherskohradišťské nemocnice reprezentovaný pR manažerem Davidem Vacke a Lubomírem Gazdošem z personálního oddělení,