Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Vyhodnocení okresní soutěže „Požární ochrana očima dětí“

Ve čtvrtek 22. června proběhlo na Městském úřadě v Uherském Hradišti slavnostní vyhlášení okresní soutěže „Požární ochrana očima dětí“. Z naší školy bylo oceněno hned pět žáků za výtvarné zpracování obsahového tématu „HASIČ A KOMÍNY“.

Umístění našich žáků v kategorii ZŠ 1:
1. místo:  Magdaléna Balíčková – ze 2. třídy
2. místo:  Martin Dula – ze 2. třídy
3. místo: Tereza Vajčnerová – ze 2. třídy

Umístění naší žákyně v kategorii ZŠ 3:
1. místo: Gabriela Novotná – ze 7. třídy

Umístění naší žákyně v kategorii ZŠ 4:
1. místo:  Adéla Janíková – z třídy 8. A

Slavnostního předávání se zúčastnili pouze žáci 2. třídy. Děvčata ze starší kategorie byla v té době na poznávacím zájezdu v Anglii. Všichni obdrželi diplom a řadu zajímavých dárků z rukou paní místostarostky Uherského Hradiště a zástupců Okresního sdružení hasičů Uh. Hradiště. Na závěr proběhl slavnostní přípitek dětským šampaňským a společné focení oceněných žáků v rámci všech kategorií. Zpestřením ještě pro děti byla skvělá kopečková zmrzlina.

Všem oceněným moc gratulujeme!

Mgr. Lenka Vavrušová

Foto: https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/9958456

 

Další příspěvky