Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Fotbalový turnaj I. stupně

Ve středu 21. 6. 2023 se na hlavním fotbalovém hřišti v Boršicích konal fotbalový turnaj I. stupně. Tohoto turnaje se zúčastnilo 5 týmů: 3.třída, 4.A třída, 4.B třída, 5. třída tým A, 5.třída tým B.

Již od začátku turnaje byla vytvořena perfektní atmosféra při jednotlivých zápasech, za což patří všem třídám obrovská pochvala! Byly k vidění různé bannery a cedule se vzkazy, a také bylo slyšet hlasité povzbuzování od spolužáků. Hráči se nenechali zahanbit a předváděli divákům pěkné sportovní výkony, padalo spoustu gólů a i brankáři předvedli své umění několika důležitými zákroky. Do zápasů se zapojilo také několik děvčat a odvaha jim rozhodně nechyběla. Turnaj nezastavila ani krátká dešťová přeháňka. Na závěr turnaje proběhlo vyhodnocení a také několik slov pana ředitele. Nejlepší 3 týmy turnaje si odnesly i sladké odměny a vítězný tým také speciální trofej do třídy. Po sečtení turnaj dopadl následovně:

1. místo – 5.třída tým A

2. místo – 3.třída

3. místo – 5.třída tým B

4. místo – 4.B třída

5. místo – 4.A třída

A jak se říká na závěr: „Sportu zdar a fotbalu zvlášť!“

Fotografie z turnaje naleznete ZDE.

Mgr. Vojtěch Duda

Další příspěvky

Dopravní soutěž v Nedakonicích

Ve čtvrtek 18. dubna jsme se zúčastnili soutěže školních družin ve znalostech z dopravní výchovy. Naši družinu reprezentovali čtyři žáci 3. třídy: Magdaléna Balíčková, Kateřina

Jazyková animace „Němčina nekouše“

Jelikož žáky 5. ročníku do budoucna čeká výuka druhého cizího jazyka, měli jedinečnou možnost si minulý týden vyzkoušet, že němčina opravdu není obtížně zvládnutelný jazyk.

Beseda nad zdravotnickými obory

Již se stala tradice, že v březnu nebo dubnu k nám zavítá tým z Uherskohradišťské nemocnice reprezentovaný pR manažerem Davidem Vacke a Lubomírem Gazdošem z personálního oddělení,