Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Fotbalový turnaj I. stupně

Ve středu 21. 6. 2023 se na hlavním fotbalovém hřišti v Boršicích konal fotbalový turnaj I. stupně. Tohoto turnaje se zúčastnilo 5 týmů: 3.třída, 4.A třída, 4.B třída, 5. třída tým A, 5.třída tým B.

Již od začátku turnaje byla vytvořena perfektní atmosféra při jednotlivých zápasech, za což patří všem třídám obrovská pochvala! Byly k vidění různé bannery a cedule se vzkazy, a také bylo slyšet hlasité povzbuzování od spolužáků. Hráči se nenechali zahanbit a předváděli divákům pěkné sportovní výkony, padalo spoustu gólů a i brankáři předvedli své umění několika důležitými zákroky. Do zápasů se zapojilo také několik děvčat a odvaha jim rozhodně nechyběla. Turnaj nezastavila ani krátká dešťová přeháňka. Na závěr turnaje proběhlo vyhodnocení a také několik slov pana ředitele. Nejlepší 3 týmy turnaje si odnesly i sladké odměny a vítězný tým také speciální trofej do třídy. Po sečtení turnaj dopadl následovně:

1. místo – 5.třída tým A

2. místo – 3.třída

3. místo – 5.třída tým B

4. místo – 4.B třída

5. místo – 4.A třída

A jak se říká na závěr: „Sportu zdar a fotbalu zvlášť!“

Fotografie z turnaje naleznete ZDE.

Mgr. Vojtěch Duda

Další příspěvky