Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Vánoční zpívání v Domově pokojného stáří

Na začátku prosince sbor zazpíval na Mikulášském jarmarku a dnes, ve středu 14.12., jsme s děvčaty zavítaly do Domova pokojného stáří s vánočními koledami. Jako první vystoupily děti z MŠ se svým tanečním vystoupením. My jsme zazpívaly koledy známé i méně známé. Využily jsme Orffovy nástroje a Terezky nás doprovázely na flétničku, moc děkujeme! Odměnou nám byl potlesk a úsměv na tváři všech diváků. Někteří zpívali s námi. Nechyběla ani sladká odměna. Příjemné chvíle jsme zakončily rozdáním vánočních přání. Moc děkujeme za pozvání a těšíme se na další zpívání.

Fotografie najdete zde: https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/9268410

Mgr. Alena Rathúská

 

Další příspěvky

Kariérní poradenství pro osmáky

V pondělí 29. května 2023 jsme našim osmákům nabídli besedu s profesionální kariérní poradkyní Silvou Štěpitovou. Dvouhodinová beseda se skládala jak z přednášky a předávání