Turnaj ve vybíjené mezi okrskovými ŠD

Opět po roce se ve sportovní hale uskutečnil TURNAJ VE VYBÍJENÉ v rámci okrskových školních družin. Hlavní cenou byl PUTOVNÍ POHÁR ŘEDITELE ŠKOLY a spousta dalších krásných cen. Po milém uvítání všech týmů panem ředitelem, bylo odstartováno celkem 10 zápasů, kterých se zúčastnili žáci 2. a 3. třídy školních družin z Polešovic, Buchlovic, Tupes, Zlechova a místní Boršice. Putovní pohár a 1. místo, si vybojoval tým z Buchlovic, 2. místo obhájil tým z Tupes a na krásném bronzovém místě se umístil domácí tým z Boršic. Věříme, že i přes velké napětí, které ve sportovní hale panovalo, si všichni užili příjemné sportovní dopoledne a za rok se na všechny opět těšíme.

Fotografie z turnaje naleznete zde:  https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/11072537#check-duplicates

Umlaufová Jitka

vychovatelka školní družiny

Silový víceboj Osvětimany 2024