Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Turnaj ve vybíjené mezi okrskovými ŠD

Opět po roce se ve sportovní hale uskutečnil TURNAJ VE VYBÍJENÉ v rámci okrskových školních družin. Hlavní cenou byl PUTOVNÍ POHÁR ŘEDITELE ŠKOLY a spousta dalších krásných cen. Po milém uvítání všech týmů panem ředitelem, bylo odstartováno celkem 10 zápasů, kterých se zúčastnili žáci 2. a 3. třídy školních družin z Polešovic, Buchlovic, Tupes, Zlechova a místní Boršice. Putovní pohár a 1. místo, si vybojoval tým z Buchlovic, 2. místo obhájil tým z Tupes a na krásném bronzovém místě se umístil domácí tým z Boršic. Věříme, že i přes velké napětí, které ve sportovní hale panovalo, si všichni užili příjemné sportovní dopoledne a za rok se na všechny opět těšíme.

Fotografie z turnaje naleznete zde:  https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/11072537#check-duplicates

Umlaufová Jitka

vychovatelka školní družiny

 

 

Další příspěvky

Jazyková animace „Němčina nekouše“

Jelikož žáky 5. ročníku do budoucna čeká výuka druhého cizího jazyka, měli jedinečnou možnost si minulý týden vyzkoušet, že němčina opravdu není obtížně zvládnutelný jazyk.

Beseda nad zdravotnickými obory

Již se stala tradice, že v březnu nebo dubnu k nám zavítá tým z Uherskohradišťské nemocnice reprezentovaný pR manažerem Davidem Vacke a Lubomírem Gazdošem z personálního oddělení,

Silový víceboj Osvětimany 2024

Ve čtvrtek se vybraní žáci z osmé a devátých tříd (4 dívky a 4 chlapci) vydali na silový víceboj do Osvětiman. Celkem se soutěžilo v šesti disciplínách