Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

16.2. Karneval s Jirkou Hadašem

Období fašaňku je spojeno s maskami a karnevaly. Proto jsme si v tento čas pozvali do naší školy Jirku Hadaše –  prezidenta Českého magického svazu, profesionálního kouzelníka a iluzionistu, který umí pobavit a rozesmát nejen dospělé, ale i to nejnáročnější publikum – děti. Jirka to opravdu umí, s dětmi si rozumí, je totiž bývalý učitel.

K nám zavítal se svým zábavným animačním pořadem pro kluky a holky „Kosmohrátky“.

A tak jsme společně s Jirkou vzlétli do vesmíru, každý odstartoval svou raketu a přistáli jsme na planetě Mars, palbou z kosmického děla naplněného hvězdným prachem jsme zahnali mimozemšťana, naučili se několik tanečků, zasoutěžili jsme si a samozřejmě nechyběla ani populární škola kouzel.

Celý karneval provázela veselá hudba a písničky, obdivovali jsme také originální kulisy a rekvizity.

Na závěr karnevalu získal každý účastník drobné dárky. Dvě hodiny vesmírného karnevalu utekly jako voda. Zábavný pořad se líbil nejen dětem, ale i paním učitelkám. Všichni jsme si ho moc užili, což je vidět na fotografiích, které najdete na Zoneramě.

Jirko, děkujeme a těšíme se na další společné setkání.

 

Mgr. Ivana Uhlířová

 

https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/465474

Další příspěvky

Jazyková animace „Němčina nekouše“

Jelikož žáky 5. ročníku do budoucna čeká výuka druhého cizího jazyka, měli jedinečnou možnost si minulý týden vyzkoušet, že němčina opravdu není obtížně zvládnutelný jazyk.

Beseda nad zdravotnickými obory

Již se stala tradice, že v březnu nebo dubnu k nám zavítá tým z Uherskohradišťské nemocnice reprezentovaný pR manažerem Davidem Vacke a Lubomírem Gazdošem z personálního oddělení,