16.2. Karneval s Jirkou Hadašem

Období fašaňku je spojeno s maskami a karnevaly. Proto jsme si v tento čas pozvali do naší školy Jirku Hadaše –  prezidenta Českého magického svazu, profesionálního kouzelníka a iluzionistu, který umí pobavit a rozesmát nejen dospělé, ale i to nejnáročnější publikum – děti. Jirka to opravdu umí, s dětmi si rozumí, je totiž bývalý učitel.

K nám zavítal se svým zábavným animačním pořadem pro kluky a holky „Kosmohrátky“.

A tak jsme společně s Jirkou vzlétli do vesmíru, každý odstartoval svou raketu a přistáli jsme na planetě Mars, palbou z kosmického děla naplněného hvězdným prachem jsme zahnali mimozemšťana, naučili se několik tanečků, zasoutěžili jsme si a samozřejmě nechyběla ani populární škola kouzel.

Celý karneval provázela veselá hudba a písničky, obdivovali jsme také originální kulisy a rekvizity.

Na závěr karnevalu získal každý účastník drobné dárky. Dvě hodiny vesmírného karnevalu utekly jako voda. Zábavný pořad se líbil nejen dětem, ale i paním učitelkám. Všichni jsme si ho moc užili, což je vidět na fotografiích, které najdete na Zoneramě.

Jirko, děkujeme a těšíme se na další společné setkání.

Mgr. Ivana Uhlířová