Turnaj ve vybíjené 2024 – dívky II. stupeň

Ve středu 14. 2. 2024 se u nás v hale konal Valentýnský turnaj ve vybíjené dívek II. stupně. Turnaje se zúčastnily 4 týmy, a to konkrétně: Boršice, Tupesy, Osvětimany a Buchlovice. Hrálo se systémem každý s každým a 2 nejlepší týmy poté hrály finále a týmy na 3. a 4. místě v tabulce si to rozdaly o bronz. Utkání se hrály na čas a důležitý byl i počet vybitých hráček za oba poločasy.

Naše děvčata odehrála základní část turnaje s bilancí 2 proher a 1 remízou. Bylo tak jasné, že se utkají o bronz a jejich soupeřkami byly hráčky ze ZŠ a MŠ Osvětimany. Zápas o bronz byl velmi dramatický a byly k vidění zajímavé herní situace. Naše děvčata předvedla nejlepší výkon ze všech jejich zápasů a nakonec se jim podařilo zvítězit. Bronz tedy putoval k našemu týmu! Finále poté nabídlo bitvu mezi ZŠ a MŠ Tupesy a ZŠ a MŠ Buchlovice. Ve finále byly úspěšnější hráčky Buchlovic a radovaly se tak z vítězství v tomto turnaji.

Naše děvčata si zaslouží velkou pochvalu za předvedenou hru a snahu po celou dobu turnaje! Fotografie naleznete ZDE.

Mgr. Vojtěch Duda a Mgr. Veronika Sedlářová

Silový víceboj Osvětimany 2024

Ve čtvrtek se vybraní žáci z osmé a devátých tříd (4 dívky a 4 chlapci) vydali na silový víceboj do Osvětiman. Celkem se soutěžilo v šesti disciplínách