Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Turnaj ve vybíjené 2024 – dívky II. stupeň

Ve středu 14. 2. 2024 se u nás v hale konal Valentýnský turnaj ve vybíjené dívek II. stupně. Turnaje se zúčastnily 4 týmy, a to konkrétně: Boršice, Tupesy, Osvětimany a Buchlovice. Hrálo se systémem každý s každým a 2 nejlepší týmy poté hrály finále a týmy na 3. a 4. místě v tabulce si to rozdaly o bronz. Utkání se hrály na čas a důležitý byl i počet vybitých hráček za oba poločasy.

Naše děvčata odehrála základní část turnaje s bilancí 2 proher a 1 remízou. Bylo tak jasné, že se utkají o bronz a jejich soupeřkami byly hráčky ze ZŠ a MŠ Osvětimany. Zápas o bronz byl velmi dramatický a byly k vidění zajímavé herní situace. Naše děvčata předvedla nejlepší výkon ze všech jejich zápasů a nakonec se jim podařilo zvítězit. Bronz tedy putoval k našemu týmu! Finále poté nabídlo bitvu mezi ZŠ a MŠ Tupesy a ZŠ a MŠ Buchlovice. Ve finále byly úspěšnější hráčky Buchlovic a radovaly se tak z vítězství v tomto turnaji.

Naše děvčata si zaslouží velkou pochvalu za předvedenou hru a snahu po celou dobu turnaje! Fotografie naleznete ZDE.

Mgr. Vojtěch Duda a Mgr. Veronika Sedlářová

Další příspěvky

Jazyková animace „Němčina nekouše“

Jelikož žáky 5. ročníku do budoucna čeká výuka druhého cizího jazyka, měli jedinečnou možnost si minulý týden vyzkoušet, že němčina opravdu není obtížně zvládnutelný jazyk.

Beseda nad zdravotnickými obory

Již se stala tradice, že v březnu nebo dubnu k nám zavítá tým z Uherskohradišťské nemocnice reprezentovaný pR manažerem Davidem Vacke a Lubomírem Gazdošem z personálního oddělení,

Silový víceboj Osvětimany 2024

Ve čtvrtek se vybraní žáci z osmé a devátých tříd (4 dívky a 4 chlapci) vydali na silový víceboj do Osvětiman. Celkem se soutěžilo v šesti disciplínách