Svatomartinský projekt ve 2.A a 2.B

V tomto týdnu probíhala projektová výuka v obou druhých třídách. Vyučování bylo zpestřeno skupinovou prací a prolínalo postupně všemi předměty. Žáci se učili nejen spolupracovat ve skupině, ale i si zopakovali učivo netradičně a zábavně, naučili se píseň k tomuto tématu a výtvarná i pracovní výchova byly zaměřeny také v tomto duchu. Žáci se dozvěděli mnoho o svatém Martinovi a vyvrcholením projektu bylo setkání s Martinem na koni.

Jak projekt probíhal uvidíte ve fotogalerii. Fotografie budou postupně přidány. Naleznete zde.

Mgr. Alena Rathúská, Mgr. Lenka Janíková

Silový víceboj Osvětimany 2024

Ve čtvrtek se vybraní žáci z osmé a devátých tříd (4 dívky a 4 chlapci) vydali na silový víceboj do Osvětiman. Celkem se soutěžilo v šesti disciplínách

Mezinárodní den mrkve