Projektový pohádkový den

Druhý letní den jsme oslavili pohádkou, pohádkový projektový den proběhl v obou prvních třídách. Projekt prolínal ve skupinách českým jazykem, matematikou, hudební, výtvarnou i tělesnou výchovou. Pohádkové postavy byly kouzelné, děkujeme rodičům za přípravu kostýmů. Den jsme si společně všichni užili.

Fotografie budou postupně doplněny:  https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/9957157

Mgr. Lenka Janíková, Mgr. Alena Rathúská

Dopravní soutěž v Nedakonicích

Ve čtvrtek 18. dubna jsme se zúčastnili soutěže školních družin ve znalostech z dopravní výchovy. Naši družinu reprezentovali čtyři žáci 3. třídy: Magdaléna Balíčková, Kateřina