Podzimní dýňová vazba

Veselejší pohled na třídu – i tak se dá shrnout výsledek dnešního pilného snažení 7. třídy v pracovní výchově.

Co jsme to tvořili? Pod laskavým a odborným vedením paní Marie Mrvové st. jsme se zcela novým způsobem zapojili do tradičního „dýňování“ a vyzdobili si třídu a několik kabinetů. Tam všude se ocitly naše podzimní dýňové vazby.

Vydlabaná dýně – vyložit igelitem – vložit vodou nasáklou aranžovací hmotu – s citem a rozmyslem přidávat zelené chvojí, výhonky břečťanu – pestré podzimní květiny, větvičky šípku, drobounká jablíčka či kaštany a spoustu dalšího, co jsme si přinesli – a tradááá je tu jednoduchá a přitom krásná vazba!
Milí rodiče, šikovné děti máte!

Nahlédnout, jak se říká, pod pokličku, můžete ZDE.

Sportovní den pro 1. a 2. třídy

Ve čtvrtek 16.5.2024 se žáci obou prvních i druhých tříd zúčastnily přehlídky sportovních klubů regionu Slovácko s názvem Sportuj 24. Akce se konala ve Starém

Poděkování za jarní sběr

Vážení rodiče, rád bych Vám poděkoval za podporu během našeho jednodenního sběru starého papíru, který proběhl minulý čtvrtek. Podařilo se nám společně nasbírat celkové množství