Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Kroužky školního klubu a školní družiny

Vážení rodiče,

níže najdete seznam všech kroužků školního klubu i školní družiny včetně povinných informací. Pokud je Vaše dítě přihlášené do některého z uvedených volnočasových aktivit, je nutné je v případě neúčasti omlouvat vedoucímu kroužku. U pedagogů naší školy můžete při omlouvání využívat Komens přes aplikaci Bakaláři, u externích pracovníků používejte některý z uvedených kontaktů. Pro jistotu je vložen sloupec, ve kterém poznáte, zda lze využít omluvu přes Bakaláře. Nyní pracujeme na vytvoření nové složky na hlavní straně našich webových stránek – Školní klub, kde budou v budoucnu všechny tyto informace vloženy.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Tomáš Kordula, ředitel školy

Další příspěvky

Sportovní den pro 1. a 2. třídy

Ve čtvrtek 16.5.2024 se žáci obou prvních i druhých tříd zúčastnily přehlídky sportovních klubů regionu Slovácko s názvem Sportuj 24. Akce se konala ve Starém

Poděkování za jarní sběr

Vážení rodiče, rád bych Vám poděkoval za podporu během našeho jednodenního sběru starého papíru, který proběhl minulý čtvrtek. Podařilo se nám společně nasbírat celkové množství

Beseda s paní poslankyní Ochodnickou

V pondělí 6. 5. 2024 navštívila naši školu paní poslankyně Mgr. Martina Ochodnická v doprovodu představitelů obce. Za přítomnosti žáků 2. stupně s ní proběhla na hale