Kroužky školního klubu a školní družiny

Vážení rodiče,

níže najdete seznam všech kroužků školního klubu i školní družiny včetně povinných informací. Pokud je Vaše dítě přihlášené do některého z uvedených volnočasových aktivit, je nutné je v případě neúčasti omlouvat vedoucímu kroužku. U pedagogů naší školy můžete při omlouvání využívat Komens přes aplikaci Bakaláři, u externích pracovníků používejte některý z uvedených kontaktů. Pro jistotu je vložen sloupec, ve kterém poznáte, zda lze využít omluvu přes Bakaláře. Nyní pracujeme na vytvoření nové složky na hlavní straně našich webových stránek – Školní klub, kde budou v budoucnu všechny tyto informace vloženy.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Tomáš Kordula, ředitel školy

Bobřík informatiky 2023

V průběhu listopadu letošního roku k nám do školy opět zavítala soutěž Bobřík informatiky. Soutěžilo se ve 4 kategoriích a soutěže se zúčastnili žáci 4.

Zjišťujeme pH 🧪

V chemii 9. ročníku jsme si vyzkoušeli, jak se dá určit kyselost a zásaditost různých roztoků. Připravili jsme si do zkumavek několik různých látek např.

Stávka – 27. 11. 2023

Vážení rodiče, na základě společné porady všech zaměstnanců jsme se rozhodli aktivně zapojit do plánované stávky v pondělí 27. listopadu. V tento den bude provoz

SORUDO – kurz sebeobrany pro 6. třídu

Ve středu 22. listopadu měli žáci 6. třídy možnost absolvovat jednodenní kurz sebeobrany zajištěný organizací Sorudo. V praxi si žáci vyzkoušeli, jak reagovat v nebezpečných