Kroužky školního klubu a školní družiny

Vážení rodiče,

níže najdete seznam všech kroužků školního klubu i školní družiny včetně povinných informací. Pokud je Vaše dítě přihlášené do některého z uvedených volnočasových aktivit, je nutné je v případě neúčasti omlouvat vedoucímu kroužku. U pedagogů naší školy můžete při omlouvání využívat Komens přes aplikaci Bakaláři, u externích pracovníků používejte některý z uvedených kontaktů. Pro jistotu je vložen sloupec, ve kterém poznáte, zda lze využít omluvu přes Bakaláře. Nyní pracujeme na vytvoření nové složky na hlavní straně našich webových stránek – Školní klub, kde budou v budoucnu všechny tyto informace vloženy.

Děkujeme za pochopení.

Mgr. Tomáš Kordula, ředitel školy

Sportovní den pro 1. a 2. třídy

Ve čtvrtek 16.5.2024 se žáci obou prvních i druhých tříd zúčastnily přehlídky sportovních klubů regionu Slovácko s názvem Sportuj 24. Akce se konala ve Starém