Pěvecká soutěž Zazpívej, slavíčku

Pěvecká soutěž Zazpívej, slavíčku se uskutečnila až v březnu, v den, kdy se slaví MDŽ. Příjemná dopolední atmosféra byla zahájena vystoupením pěveckého sboru pod  vedením Mgr. Aleny Rathúské. V soutěži zazpívalo 46 zpěváků včetně dětí z Mateřské školy Boršice, se kterou již léta spolupracujeme.

Na pěvecké výkony dohlížela odborná porota.  Pro I. kategorii, děti z MŠ a žáky 1. třídy, rozhodovala porota ve složení: Mgr. Tomáš Kordula, Mgr. Lenka Vavrušová a Mgr. Ludmila Burdová, pro II.kategorii, žáky 2. a 3. třídy, rozhodovaly: Mgr. Ludmila Burdová, Mgr. Michala Zapletalová a Petra Bubláková, nejstarší žáky 1. stupně, žáky 4. a 5. třídy a III. kategorii posuzovala porota ve složení: Mgr. Bohuslava Hejdová, Mgr. Jana Chuťková a Mgr. Alena Rathúská.

Porota rozhodla o udělení cen takto:

I. kategorie:  1. místo: Markéta Buksová a Sofie Tomášů

2. místo: Ester Gabrielová a Natálie Grebeňová

3. místo: Matěj Buksa a Jolana Vavřiníková

II. kategorie: 1. místo: Klára Pavlíková a Eva Zahradníková

2. místo: Magdaléna Pavlíková a Magdaléna Balíčková

3. místo: Tomáš Ševela, Agáta Vaverková a Beáta Bruštíková

III. kategorie: 1. místo: Viktorie Halabrinová a Pavel Juřík

2. místo: Vendula Gürtlerová a Nikol Sojáková

3. místo: Barbora Latinová a Tereza Tománková

Všem vystupujícím patří velké poděkování za jejich odvahu a zdařilé pěvecké vystoupení. Všichni byli oceněni malou pozorností a sladkostí, vyhodnoceným zpěváčkům byl navíc předán diplom a odměna. Letošní soutěž byla oživena nejen vystoupeními tříd, ale i vystoupením vyučujících. Více si prohlédněte ve fotogalerii: https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/11169806

Mgr. Lenka Janíková