Patronátní vycházka žáků 1. a 5. třídy

V úterý 30. května se žáci obou prvních tříd spolu se svými patrony z 5. třídy vydali na vycházku ke Stezce lovců mamutů. Zde se dozvěděli mnoho nových pojmů např. co je to archeologie, ale také spoustu jiných věcí o životě pravěkých lidí. Po zodpovězení otázek, které si patroni pro prvňáčky připravili, jsme se vydali na Haldu. V závěru dopoledne, po nezbytném občerstvení od paní Badinové, za které moc děkujeme, si prvňáčci vyluštili nachystanou křížovku a společně našli poklad.

Za spolupráci děkujeme také žákům 5. třídy i jejich paní učitelce a těšíme se na poslední akci v červnu.

Fotografie zde: https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/9855327

tř. učitelky 1. tříd

Dopravní soutěž v Nedakonicích

Ve čtvrtek 18. dubna jsme se zúčastnili soutěže školních družin ve znalostech z dopravní výchovy. Naši družinu reprezentovali čtyři žáci 3. třídy: Magdaléna Balíčková, Kateřina