Mikulášský jarmark – 2. stupeň

Dne 2.12.2023 se žáci druhého stupně již tradičně zúčastnili mikulášského jarmarku. K vidění a následné prodeji byla spousta krásných, chutných i originálních výrobků, na jejichž výrobě žáci strávili se svými učiteli spoustu času. I přes nepříznivé, ale za to pohádkové počasí na jarmark opět dorazilo velké množství návštěvníků. Celá obec mohla společně zahájit adventní dobu, zazpívat si koledy, rozsvítit první svíci na adventním věnci a dokonce se dočkala i tradičního příjezdu mikulášské družiny.

Tímto děkujeme všem, kteří se na organizaci jarmarku podíleli, těšíme se opět za rok!

kolektiv učitelů 2. stupně

Sportovní den pro 1. a 2. třídy

Ve čtvrtek 16.5.2024 se žáci obou prvních i druhých tříd zúčastnily přehlídky sportovních klubů regionu Slovácko s názvem Sportuj 24. Akce se konala ve Starém

Poděkování za jarní sběr