Mikulášská obchůzka

Již tradičně se dne 5.12.2023 uskutečnila mikulášská obchůzka. V letošním roce nás navštívily dokonce dvě skupiny vedené svými Mikuláši – Kryštofem Jurčíkem a Markem Minaříkem. Všichni se své role zhostili skutečně přesvědčivě, čerti postrašili zlobivé děti a andělíčci odměnili děti poslušné. Musíme všechny členy družiny pochválit, kostýmy byly opravdu promyšlené a herecké výkony jistě přesvědčily nejednoho obdarovaného o skutečné existenci nadpřirozených postav. Věříme, že se děti poučí ze svých malých prohřešků a do příštího roku budou všichni poslušnější.

Mgr. Kamila Šebestová

Sportovní den pro 1. a 2. třídy

Ve čtvrtek 16.5.2024 se žáci obou prvních i druhých tříd zúčastnily přehlídky sportovních klubů regionu Slovácko s názvem Sportuj 24. Akce se konala ve Starém

Poděkování za jarní sběr