Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

KARNEVÁÁÁÁÁÁL

S plesovou sezónou přichází zábava i do naší školy a to včetně masek, balónků, veselé hudby a spousty smíchu.

V pátek 10. února burácela školní tělocvična hudbou, dětským výskotem a velkým nadšením. Parlamenťáci si pro spolužáky z prvního stupně připravili zábavný karneval. Po uvítání a představování masek jsme se rozehřáli tanečkem, s jiskřičkami v očích si všichni zúčastnění vyzvedli hrací kartu a vydali se zdolávat výzvy v podobě osmi stanovišť.

Každý si vyzkoušel: opičí dráhu, Kimovu hru, namotávání bonbonu, házení kroužků na cíl, prásk do hrnce, rychlostní sběr vajíček, seskládání puzzle a přímý hod míčkem do klaunovy pusy. Každý si prověřil: hbitost, pamatováka, rychlost, přesnost, pohotovost.  Po získání mašliček za jednotlivá stanoviště si všichni vyzvedli sladkou maličkost a přestoupilo se k vyhlášení a odměnění nejoriginálnějších a nejvydařenějších masek. Radost všech byla obrovská!

Děkujeme páťáckým patronům, kteří své prvňáčky doprovázeli na jednotlivých stanovištích. Velké DÍKY patří také všem, kteří se na dnešní karneval krásně připravili a přišli se za námi pobavit.

Fotogalerie z dnešního karnevalu naleznete zde: https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/9437186#check-duplicates

Je nám s vámi prima a těšíme se zase příště!

                                                                                                                                     Členové školního parlamentu

Další příspěvky

Jazyková animace „Němčina nekouše“

Jelikož žáky 5. ročníku do budoucna čeká výuka druhého cizího jazyka, měli jedinečnou možnost si minulý týden vyzkoušet, že němčina opravdu není obtížně zvládnutelný jazyk.

Beseda nad zdravotnickými obory

Již se stala tradice, že v březnu nebo dubnu k nám zavítá tým z Uherskohradišťské nemocnice reprezentovaný pR manažerem Davidem Vacke a Lubomírem Gazdošem z personálního oddělení,

Silový víceboj Osvětimany 2024

Ve čtvrtek se vybraní žáci z osmé a devátých tříd (4 dívky a 4 chlapci) vydali na silový víceboj do Osvětiman. Celkem se soutěžilo v šesti disciplínách