KARNEVÁÁÁÁÁÁL

S plesovou sezónou přichází zábava i do naší školy a to včetně masek, balónků, veselé hudby a spousty smíchu.

V pátek 10. února burácela školní tělocvična hudbou, dětským výskotem a velkým nadšením. Parlamenťáci si pro spolužáky z prvního stupně připravili zábavný karneval. Po uvítání a představování masek jsme se rozehřáli tanečkem, s jiskřičkami v očích si všichni zúčastnění vyzvedli hrací kartu a vydali se zdolávat výzvy v podobě osmi stanovišť.

Každý si vyzkoušel: opičí dráhu, Kimovu hru, namotávání bonbonu, házení kroužků na cíl, prásk do hrnce, rychlostní sběr vajíček, seskládání puzzle a přímý hod míčkem do klaunovy pusy. Každý si prověřil: hbitost, pamatováka, rychlost, přesnost, pohotovost.  Po získání mašliček za jednotlivá stanoviště si všichni vyzvedli sladkou maličkost a přestoupilo se k vyhlášení a odměnění nejoriginálnějších a nejvydařenějších masek. Radost všech byla obrovská!

Děkujeme páťáckým patronům, kteří své prvňáčky doprovázeli na jednotlivých stanovištích. Velké DÍKY patří také všem, kteří se na dnešní karneval krásně připravili a přišli se za námi pobavit.

Fotogalerie z dnešního karnevalu naleznete zde: https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/9437186#check-duplicates

Je nám s vámi prima a těšíme se zase příště!

Členové školního parlamentu

Silový víceboj Osvětimany 2024

Ve čtvrtek se vybraní žáci z osmé a devátých tříd (4 dívky a 4 chlapci) vydali na silový víceboj do Osvětiman. Celkem se soutěžilo v šesti disciplínách