Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

TURNAJ VE VYBÍJENÉ

TURNAJ VE VYBÍJENÉ v rámci okrskových školních družin

Po dvouleté odmlce, kdy nám situace nepřála, se dnes ve sportovní hale uskutečnil TURNAJ VE VYBÍJENÉ O PUTOVNÍ POHÁR ŘEDITELE ŠKOLY v rámci okrskových školních družin. Zúčastnilo se ho celkem pět týmů v kategorii žáků 1. až 3. třídy z Polešovic, Nedakonic, Buchlovic, Zlechova a Boršic. Putovní pohár si vybojoval tým ze Zlechova. Druhé místo obhájil tým z Buchlovic. A jste zvědaví, jak si vedl náš Boršický tým? Svým tréninkem a zapálením do hry se umístil na krásném třetím místě.  Věříme, že si všichni užili příjemné sportovní dopoledne s trochou napětí.

Fotografie z dnešního turnaje naleznete zde: https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/9434653

Další příspěvky