Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Beseda pro vycházející žáky na Úřadě práce

Stejně jako každý rok, i v letošním školním roce spolupracujeme s Úřadem práce v Uherském Hradišti a tím se snažíme našim vycházejícím žákům pomoci se v rozhodování o jejich budoucnosti. Beseda pro 9.B třídu proběhla v úterý 14. listopadu 2023, pro 9.A třídu je beseda naplánována ve středu 29. listopadu 2023. V dopolední dvouhodinovce mají tak žáci možnost seznámit se s velkým množstvím profesí (v nabídce bylo až 92 různých profesí) a na základě Hollandova testu se dozví, ke které z nabízených profesí mají blíž. Každý žák má prostor pro dotazy ohledně svého výsledku a pro spoustu dalších otázek ohledně studia škol, které vedou ke zmíněným profesím. Žáci získají také užitečné internetové odkazy na další testy nebo na stránky, které jim mohou pomoci v rozhodování se kam na střední školu.

Děkujeme za příjemně a užitečně strávený čas zaměstnancům Úřadu práce UH.

Mgr. Radim Zapletal

Další příspěvky

Sportovní den pro 1. a 2. třídy

Ve čtvrtek 16.5.2024 se žáci obou prvních i druhých tříd zúčastnily přehlídky sportovních klubů regionu Slovácko s názvem Sportuj 24. Akce se konala ve Starém

Poděkování za jarní sběr

Vážení rodiče, rád bych Vám poděkoval za podporu během našeho jednodenního sběru starého papíru, který proběhl minulý čtvrtek. Podařilo se nám společně nasbírat celkové množství

Beseda s paní poslankyní Ochodnickou

V pondělí 6. 5. 2024 navštívila naši školu paní poslankyně Mgr. Martina Ochodnická v doprovodu představitelů obce. Za přítomnosti žáků 2. stupně s ní proběhla na hale