Beseda pro vycházející žáky na Úřadě práce

Stejně jako každý rok, i v letošním školním roce spolupracujeme s Úřadem práce v Uherském Hradišti a tím se snažíme našim vycházejícím žákům pomoci se v rozhodování o jejich budoucnosti. Beseda pro 9.B třídu proběhla v úterý 14. listopadu 2023, pro 9.A třídu je beseda naplánována ve středu 29. listopadu 2023. V dopolední dvouhodinovce mají tak žáci možnost seznámit se s velkým množstvím profesí (v nabídce bylo až 92 různých profesí) a na základě Hollandova testu se dozví, ke které z nabízených profesí mají blíž. Každý žák má prostor pro dotazy ohledně svého výsledku a pro spoustu dalších otázek ohledně studia škol, které vedou ke zmíněným profesím. Žáci získají také užitečné internetové odkazy na další testy nebo na stránky, které jim mohou pomoci v rozhodování se kam na střední školu.

Děkujeme za příjemně a užitečně strávený čas zaměstnancům Úřadu práce UH.

Mgr. Radim Zapletal

Sportovní den pro 1. a 2. třídy

Ve čtvrtek 16.5.2024 se žáci obou prvních i druhých tříd zúčastnily přehlídky sportovních klubů regionu Slovácko s názvem Sportuj 24. Akce se konala ve Starém

Poděkování za jarní sběr