Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Úspěchy ve výtvarné soutěži v Tupesích

Ve středu 15.11.2023 jsme se zúčastnily v zastoupení 4 žákyň z 1.-3. třídy „Výtvarné soutěže“ v rámci okrskových družin v Tupesích.
Soutěžilo se ve dvou kategoriích (starší, mladší). Téma bylo „Houbové městečko“.
Klaudie Zapletalová (2. třída) obsadila skvělé 1. místo v mladší kategorii a Terezie Bartošová (3.třída) pěkné 3. místo v katgerii starších žákyň.
Oběma moc gratulujeme a ostatním – Aničce Bartošové a Karolíně Novákové děkujeme za krásnou reprezentaci naší školní družiny.

Petra Bubláková

Fotografie ze soutěže naleznete zde: https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/10673143

Další příspěvky

Bobřík informatiky 2023

V průběhu listopadu letošního roku k nám do školy opět zavítala soutěž Bobřík informatiky. Soutěžilo se ve 4 kategoriích a soutěže se zúčastnili žáci 4.

Zjišťujeme pH 🧪

V chemii 9. ročníku jsme si vyzkoušeli, jak se dá určit kyselost a zásaditost různých roztoků. Připravili jsme si do zkumavek několik různých látek např.

Stávka – 27. 11. 2023

Vážení rodiče, na základě společné porady všech zaměstnanců jsme se rozhodli aktivně zapojit do plánované stávky v pondělí 27. listopadu. V tento den bude provoz

SORUDO – kurz sebeobrany pro 6. třídu

Ve středu 22. listopadu měli žáci 6. třídy možnost absolvovat jednodenní kurz sebeobrany zajištěný organizací Sorudo. V praxi si žáci vyzkoušeli, jak reagovat v nebezpečných

Den bez batohu

Batohy zakázány! Tak se nesl úterní den 21. listopadu v rámci akcí Hrdé školy. Žáci měli možnost přinést si učebnice a pomůcky do vyučování v