Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Výlet do Hodonína

S žáky první třídy jsme letos na školní výlet vyrazily již 16. května. Počasí nám vydrželo do obědu a i když nás mírný déšť provázel při cestě zpět z přístaviště U Jezu v Hodoníně až na vlakové nádraží, vůbec nám to nevadilo, aspoň si všichni mohli vyvětrat své barevné pláštěnky.

Pirátská plavba nás pobavila a moc se nám líbila. Po splnění úkolů, vyzdobení obličejů a získání potřebných pomůcek z nás byli piráti a vydali jsme se lodí pro poklad. Loď jsme bránili před nepřáteli, vyzkoušeli jsme si kormidlo, ale také jsme podle mapy hledali a našli poklad, který jsme si rozdělili.

Cesta zpět vlakem sdělováním zážitků příjemně ubíhala, někteří jeli vlakem úplně poprvé v životě, jiní se zas poprvé plavili lodí.

Fotografie zde: https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/9800159

Za doprovod děkujeme paní Papayové a prababičce paní Hrušovské.

Už se těšíme na další výlet.

Mgr. Lenka Janíková a Mgr. Alena Rathúská

Další příspěvky

Kariérní poradenství pro osmáky

V pondělí 29. května 2023 jsme našim osmákům nabídli besedu s profesionální kariérní poradkyní Silvou Štěpitovou. Dvouhodinová beseda se skládala jak z přednášky a předávání