Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Výhra v soutěži Kvíz roku

Žáci naší školy měli možnost zapojit se do celorepublikové soutěže „Kvíz roku“ prostřednictvím portálů Ámos, které jsou umístěny na dvou chodbách naší školy. Kvíz byl rozdělen na 3 skupiny podle věku pro 1. a 2. stupeň ZŠ a SŠ. Byl zaměřen na různé otázky ze zeměpisu, historie atd. Žáci měli ale také tipovat, kolik dětí chodí každý den do školy pěšky, jestli je v Česku více žen, nebo mužů a mnoho dalších zajímavých otázek.

Soutěžní kvíz proběhl na přelomu května a června v síti Ámos vision a zapojilo se více než 1 200 žáků a studentů z celé ČR. Ocenění žáci mohli získat některou z desítky krásných cen.

Jedním z oceněných za Zlínský kraj byl i žák naší školy – Jakub K. ze 2. třídy. Získal 2 vstupenky na 2denní rodinný festival BLUE STYLE Prima Fest, který proběhne v červenci na Vysočině.

Kubíkovi moc gratulujeme a přejeme krásné zážitky na festivalu!!

Mgr. Lenka Vavrušová

Další příspěvky