Učíme se venku

V pátek 7.10. krásný podzimní den vylákal obě třídy prvňáčků k učení venku. Během dvou hodin vycházky žáci obohacovali své vědomosti z prvouky, poznávali značky, stromy, keře, plody, sbírali přírodniny, ze kterých v rámci českého jazyka sestavovali  a četli písmenka. Také jsme využili počasí ke cvičení venku. Bylo to příjemné spojení obou tříd i s výukou v přírodě.

Fotografie najdete zde.

Třídní učitelky 1. třídy

Mgr. Lenka Janíková a Mgr. Alena Rathúská

Mikuláš 2022

V pondělí nás tradičně jako každý rok navštívila známá trojice – Mikuláš, čert a anděl. Zavítali do všech tříd prvního i druhého stupně a nezapomněli ani

Mikulášský jarmark 2022

Podzim se v pracovní a výtvarné výchově nesl v duchu velkých příprav na Mikulášský jarmark. Žáci spolu se svými učiteli vymýšleli a vytvářeli nejrůznější výrobky z různých materiálů.

Slavnost slabikáře

Ve čtvrtek 24. 11. v  1. A i 1. B proběhla Slavnost slabikáře. Den začal ukázkovou hodinou pro rodiče i prarodiče v obou třídách, kde