Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Turnaj v přehazované Tupesy

V úterý 20. prosince 2022 jsme se zúčastnili turnaje v přehazované v Tupesích. Odehráli jsme celkem pět zápasů. První dva zápasy proti Velehradu a proti Tupesím „B“ byly téměř totožné. Vyrovnaný průběh s pokaženou koncovkou. Následující zápas proti Buchlovicím se nám nepodařil a prohra byla jednoznačná. Poté jsme hráli proti žákům z Osvětiman a konečně se nám podařilo překlopit štěstí na svou stranu a vyhráli jsme 21:19. Poslední zápas proti favoritům Turnaje Tupesím „A“ byl velmi napínavý až do samého konce. V poslední vteřině jsme dali rozhodující bod a zápas vyhráli 17:16. Celkově jsme na turnaji obsadili páté místo. Děkuji žákům za předvedené výkony a těším se další turnaje v příštím roce.

Mgr. Veronika Sedlářová

Další příspěvky

Jazyková animace „Němčina nekouše“

Jelikož žáky 5. ročníku do budoucna čeká výuka druhého cizího jazyka, měli jedinečnou možnost si minulý týden vyzkoušet, že němčina opravdu není obtížně zvládnutelný jazyk.

Beseda nad zdravotnickými obory

Již se stala tradice, že v březnu nebo dubnu k nám zavítá tým z Uherskohradišťské nemocnice reprezentovaný pR manažerem Davidem Vacke a Lubomírem Gazdošem z personálního oddělení,

Silový víceboj Osvětimany 2024

Ve čtvrtek se vybraní žáci z osmé a devátých tříd (4 dívky a 4 chlapci) vydali na silový víceboj do Osvětiman. Celkem se soutěžilo v šesti disciplínách