Turnaj v přehazované Tupesy

V úterý 20. prosince 2022 jsme se zúčastnili turnaje v přehazované v Tupesích. Odehráli jsme celkem pět zápasů. První dva zápasy proti Velehradu a proti Tupesím „B“ byly téměř totožné. Vyrovnaný průběh s pokaženou koncovkou. Následující zápas proti Buchlovicím se nám nepodařil a prohra byla jednoznačná. Poté jsme hráli proti žákům z Osvětiman a konečně se nám podařilo překlopit štěstí na svou stranu a vyhráli jsme 21:19. Poslední zápas proti favoritům Turnaje Tupesím „A“ byl velmi napínavý až do samého konce. V poslední vteřině jsme dali rozhodující bod a zápas vyhráli 17:16. Celkově jsme na turnaji obsadili páté místo. Děkuji žákům za předvedené výkony a těším se další turnaje v příštím roce.

Mgr. Veronika Sedlářová

Patronátní vycházka ke krmelci

Poslední páteční lednový den jsme strávili patronátní vycházkou ke krmelci se zastávkou a občerstvením na Haldě. Při cestě žáci pozorovali stopy i zimní přírodu, přilepšili

Školní kolo zeměpisné olympiády 2023