Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Turnaj v přehazované dívek – II.stupeň

Ve čtvrtek 27. 4. 2023 jsme se s naším dívčím týmem vydali do sportovní haly ZŠ Tupesy, kde se odehrával již tradiční turnaj v přehazované dívek II.stupně. Čekaly nás 4 zápasy proti týmům ze ZŠ Velehrad, ZŠ Tupesy, ZŠ a MŠ Buchlovice a ZŠ a MŠ Osvětimany. Úvodní ranní zápas proti Velehradu byl pro nás zahřívací a musel jsme přepnout z „režimu spánku“. Další zápasy již proběhly v pěkném tempu a 2 z nich byly opravdu vyrovnané až do závěrečného hvizdu. Bohužel se nám nepodařilo v žádném zápase uspět, a tak jsme turnaj zakončili na 5. místě.

Holky však podaly pěkné výkony, povzbuzovaly se a rvaly se o každý bod. Zaslouží si tedy pochvalu za poctivý přístup k celému turnaji a dobré atmosféře v týmu. Několik fotografií z turnaje naleznete ZDE.

Mgr. Vojtěch Duda

Další příspěvky

Kariérní poradenství pro osmáky

V pondělí 29. května 2023 jsme našim osmákům nabídli besedu s profesionální kariérní poradkyní Silvou Štěpitovou. Dvouhodinová beseda se skládala jak z přednášky a předávání