Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Turnaj v přehazované dívek – II.stupeň

Ve čtvrtek 27. 4. 2023 jsme se s naším dívčím týmem vydali do sportovní haly ZŠ Tupesy, kde se odehrával již tradiční turnaj v přehazované dívek II.stupně. Čekaly nás 4 zápasy proti týmům ze ZŠ Velehrad, ZŠ Tupesy, ZŠ a MŠ Buchlovice a ZŠ a MŠ Osvětimany. Úvodní ranní zápas proti Velehradu byl pro nás zahřívací a musel jsme přepnout z „režimu spánku“. Další zápasy již proběhly v pěkném tempu a 2 z nich byly opravdu vyrovnané až do závěrečného hvizdu. Bohužel se nám nepodařilo v žádném zápase uspět, a tak jsme turnaj zakončili na 5. místě.

Holky však podaly pěkné výkony, povzbuzovaly se a rvaly se o každý bod. Zaslouží si tedy pochvalu za poctivý přístup k celému turnaji a dobré atmosféře v týmu. Několik fotografií z turnaje naleznete ZDE.

Mgr. Vojtěch Duda

Další příspěvky

Dopravní soutěž v Nedakonicích

Ve čtvrtek 18. dubna jsme se zúčastnili soutěže školních družin ve znalostech z dopravní výchovy. Naši družinu reprezentovali čtyři žáci 3. třídy: Magdaléna Balíčková, Kateřina

Jazyková animace „Němčina nekouše“

Jelikož žáky 5. ročníku do budoucna čeká výuka druhého cizího jazyka, měli jedinečnou možnost si minulý týden vyzkoušet, že němčina opravdu není obtížně zvládnutelný jazyk.

Beseda nad zdravotnickými obory

Již se stala tradice, že v březnu nebo dubnu k nám zavítá tým z Uherskohradišťské nemocnice reprezentovaný pR manažerem Davidem Vacke a Lubomírem Gazdošem z personálního oddělení,