Pěvecký sbor zazpíval u příležitosti výročí osvobození obce Boršice

Pěvecký sbor se dnes, 28. 4. 2023,  zúčastnil pietního aktu u příležitosti 78. výročí osvobození obce Boršice a představil se se svým vystoupením v krojích. Celkem 26 zpěváků, z nichž 3 děvčata nás doprovázela na flétnu. Moc děkuji všem zúčastněným! Jsme rádi, že jsme mohli být součástí tohoto pietního aktu.

Fotografie najdete zde:https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/9707053

Mgr. Alena Rathúská

Dopravní soutěž v Nedakonicích

Ve čtvrtek 18. dubna jsme se zúčastnili soutěže školních družin ve znalostech z dopravní výchovy. Naši družinu reprezentovali čtyři žáci 3. třídy: Magdaléna Balíčková, Kateřina