Třetí návštěva 8. tříd v dílnách učňovského střediska SOŠG

V pátek žáci 8. tříd již potřetí navštívili dílny učňovského střediska SOŠG. Tentokrát se jednalo o závěrečnou a soutěžní návštěvu. Žáci byli rozděleni do třech skupin a průběžně se střídali. Vyzkoušeli si své dovednosti v přezouvání pneumatik, šroubování matic, zatloukání hřebíků a odhadového řezu pilou. Někteří měli možnost si poprvé vyzkoušet funkci aku nářadí, ale i tak se všem velmi dařilo. V průběhu soutěžních disciplín, se také seznámili s gravírovacím strojem, jeho dovedností, možnostmi a využitím. Zde si každý na propisku vygravíroval svůj vlastní text. Na závěr všichni s napětím čekali na celkové vyhodnocení soutěžních disciplín. Na vítězných pozicích se umístila Aneta Kolářová, Serhii Kutsyn a Jan Vlček, kteří si odnesli pěkné ceny od SOŠG a spousta žáků také nové zkušenosti.

Fotografie z třetí návštěvy si můžete prohlédnout zde.

Moc rádi Vás zveme na akci Hodina Země, kterou jsme museli odsouvat z důvodu nepřízně počasí. Tentokrát už snad vše vyjde a v PÁTEK 26.