Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Sportovní den 2. stupně

Středeční dopoledne 28. června 2023 se neslo v duchu sportovního zápolení. Pro žáky druhého stupně bylo připraveno 5 stanovišť s převážně netradičními sporty: frisbee, kin-ball, softball, basketbal a pétanque. Doplňkovou disciplínou byla hra spike-ball a kubb. Družstva byla sestavena napříč ročníky a o jejich složení rozhodl náhodný los žáků. Pro 3 vítězné družstva byly připraveny sladké odměny.

  1. Místo: Tomášů D., Vavřiník A., Křápek V., Kolářová A., Zahradníková T., Buršová T., Kostka J.
  2. Místo: Hrobař T., Maleček T., Mikula V., Jurčík O., Vanda M., Železník T., Bosák T.
  3. Místo: Gabrielová T., Mikulová V., Jarošová D., Vaculíková E., Výstup M., Železník V., Mlčáková E., Křápková N.

Během celého dopoledne se žáci navzájem povzbuzovali a díky tomu podali všichni své nejlepší výkony.

Na závěr dopoledního programy proběhly exhibiční utkání mezi deváťáky a učiteli ve dvou sportech – florbal a přehazovaná, což je každoroční tradice a zároveň krásné ukončení sportovního dne. Letos byli učitelé úspěšnějším týmem v obou sportech.

Fotografie

Mgr. Veronika Sedlářová

Další příspěvky