Slavnost abecedy

V pátek 3. listopadu se ve druhých třídách uskutečnila Slavnost abecedy. Slavnost probíhala netradičně, za přítomnosti rodičů a prarodičů. Žáci ukázali nejen znalost abecedy, ale i zarecitovali vybranou báseň, společně si zazpívali, zacvičili a vyřešili další úkoly. Na závěr byli odměněni připraveným pohoštěním, které  bylo většinou inspirováno samotnou abecedou. Děkujeme rodičům a prarodičům za přípravu nápaditého pohoštění.

Celý den se nesl v duchu abecedy a dobré nálady, i přes nepřízeň počasí.

Těšíme se na další spolupráci!

Fotografie naleznete zde: https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/10606066

Mgr. Lenka Janíková, Mgr. Alena Rathúská

Dopravní soutěž v Nedakonicích

Ve čtvrtek 18. dubna jsme se zúčastnili soutěže školních družin ve znalostech z dopravní výchovy. Naši družinu reprezentovali čtyři žáci 3. třídy: Magdaléna Balíčková, Kateřina