Školní kolo zeměpisné olympiády 2024

Během měsíce ledna žáci II. stupně absolvovali školní kolo zeměpisné olympiády. Žáci se museli popasovat s různými typy otázek, které prověřily jejich zeměpisné znalosti, práci s mapou, poznávání obrázků a různé další dovednosti spojené s geografií. Soutěžilo se v kategorii A (6.třída), kategorii B (7.třída) a kategorii C (8. + 9.třída). Celkově byly k vidění pěkné výkony a pro žáky to byla zase nová zkušenost. Odměny pro nejlepší žáky byly předány a níže jsou výsledky jednotlivých tříd.

Výsledky kategorie A (6.třída)

1.místoDalibor Horka

2.místoŠimon Dědič a Alžběta Čumová

3.místoJakub Kroča a Alžběta Majkútová

Výsledky kategorie B (7.třída):

1.místoMatouš Sýkora

2.místoJakub Staňo

3.místoAdam Čajka

Výsledky kategorie C (8.třída)

1.místoOndřej Hrušák

2.místoBarbora Němcová

3.místoMarek Kočař

Výsledky kategorie C (9.A třída)

1.místoKryštof Jurčík

2.místoAdéla Janíková

3.místoMatyáš Výstup

Výsledky kategorie C (9.B třída)

1.místoPetra Kmentová

2.místoMonika Kolajová

3.místoTerezie Zahradníková

Vybraní žáci nás budou na konci února reprezentovat v okresním kole. Všem oceněným moc gratulujeme a jejich fotky naleznete ZDE.

Mgr. Vojtěch Duda a Mgr. Veronika Sedlářová

Sportovní den pro 1. a 2. třídy

Ve čtvrtek 16.5.2024 se žáci obou prvních i druhých tříd zúčastnily přehlídky sportovních klubů regionu Slovácko s názvem Sportuj 24. Akce se konala ve Starém

Poděkování za jarní sběr