Silový víceboj Osvětimany 2024

Ve čtvrtek se vybraní žáci z osmé a devátých tříd (4 dívky a 4 chlapci) vydali na silový víceboj do Osvětiman. Celkem se soutěžilo v šesti disciplínách (šplh, wall-ball, skok přes švihadlo, sed-lehy, shyby/výdrž ve shybu, skok z místa). Soupeři nám byli žáci z Osvětiman, Buchlovic, Velehradu a Tupes. Naši žáci si vedli v jednotlivých disciplínách na výbornou. Adéla Janíková vyhrála disciplínu – skok přes švihadlo, kdy se jí za minutu podařilo celkem 162 přeskoků. Celkově v součtu všech disciplín obsadila krásné druhé místo. Kryštof Jurčík ovládl hned několik disciplín. Zvítězil ve šplhu na tyči (3,90 s), ve shybech (16) a ve wall-ballu (30/za minutu). Celkově v součtu všech disciplín se stal jasným vítězem. Vyhlášen byl také nejlepší tým děvčat a chlapců v součtu všech disciplín. Dívky se ve složení – Adéla Janíková, Adriana Pfefferová, Amálie Bruštíková a Eva Vaculíková umístily na třetím místě.  Chlapci ve složení – Kryštof Jurčík, Vojtěch Mazura, Vojtěch Křápek a Marek Kočař celou soutěž ovládli a stali se vítězi.

Fotografie: https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/11282886

Děkuji všem za předvedené výkony.

Mgr. Veronika Sedlářová

Den s Evropskou unií

Milí rodiče a přátelé naší školy, minulý týden v pátek 17. května 2024 proběhly oslavy výročí vstupu České republiky do Evropské unie. Nesměle mohu tuto

Den šílených účesů