Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Rozloučení s Jitkou

Vážení rodiče a přátelé naší základní školy,

tento víkend se neodmyslitelně zapíše černým písmem do historie naší školy.

S velikou lítostí Vám oznamuji, že naše řady opustila kolegyně, kamarádka a hlavně úžasný člověk naše hospodářka Jitka Durníková. Týden po slavnostním otevření nám osud zasadil tvrdou ránu do našich srdcí. Každý kdo ji znal, na ni bude vzpomínat jakou usměvavou bytost se srdcem na dlani. Vážili jsme si jí nejen pro její poctivost, pracovitost, ale hlavně upřímnost. Se skromností sobě vlastní rozdávala radost plnými doušky a naplňovala své okolí klidem a jistotou.

Milá Jituško, chtěl bych ti jménem všech svých kolegů a žáků poděkovat za čas, který jsi věnovala naší škole, zůstaneš navěky v našich milovaných srdcích. Upřímnou soustrast celé rodině.

Tvůj kolega a kamarád

Tomáš Kordula, ředitel školy

Další příspěvky

Jazyková animace „Němčina nekouše“

Jelikož žáky 5. ročníku do budoucna čeká výuka druhého cizího jazyka, měli jedinečnou možnost si minulý týden vyzkoušet, že němčina opravdu není obtížně zvládnutelný jazyk.

Beseda nad zdravotnickými obory

Již se stala tradice, že v březnu nebo dubnu k nám zavítá tým z Uherskohradišťské nemocnice reprezentovaný pR manažerem Davidem Vacke a Lubomírem Gazdošem z personálního oddělení,

Silový víceboj Osvětimany 2024

Ve čtvrtek se vybraní žáci z osmé a devátých tříd (4 dívky a 4 chlapci) vydali na silový víceboj do Osvětiman. Celkem se soutěžilo v šesti disciplínách