Rozloučení s Jitkou

Vážení rodiče a přátelé naší základní školy,

tento víkend se neodmyslitelně zapíše černým písmem do historie naší školy.

S velikou lítostí Vám oznamuji, že naše řady opustila kolegyně, kamarádka a hlavně úžasný člověk naše hospodářka Jitka Durníková. Týden po slavnostním otevření nám osud zasadil tvrdou ránu do našich srdcí. Každý kdo ji znal, na ni bude vzpomínat jakou usměvavou bytost se srdcem na dlani. Vážili jsme si jí nejen pro její poctivost, pracovitost, ale hlavně upřímnost. Se skromností sobě vlastní rozdávala radost plnými doušky a naplňovala své okolí klidem a jistotou.

Milá Jituško, chtěl bych ti jménem všech svých kolegů a žáků poděkovat za čas, který jsi věnovala naší škole, zůstaneš navěky v našich milovaných srdcích. Upřímnou soustrast celé rodině.

Tvůj kolega a kamarád

Tomáš Kordula, ředitel školy

Silový víceboj Osvětimany 2024

Ve čtvrtek se vybraní žáci z osmé a devátých tříd (4 dívky a 4 chlapci) vydali na silový víceboj do Osvětiman. Celkem se soutěžilo v šesti disciplínách