Rodičovský ples 2024

Večer 27. ledna 2024 se v Kulturním domě v Boršicích uskutečnil Rodičovský ples, letos v duchu tématu Labutí jezero.

Ples byl zahájen polonézou v podání žáků 9. tříd. V průběhu večera žáci předvedli i další nacvičené tance – mazurku, waltz, polku, valčík, jive a další. Jejich vytrvalými lektorkami byly Ludmila Burdová, Pavlína Papayová, Lenka Šenkárová, Tereza Šimíková, Martina Holomčíková a lektor Vojtěch Grebeň. Všem ještě jednou děkujeme za trpělivost při nácvicích. Velké poděkování patří rovněž Spolku rodičů a přátel školy Základní školy v Boršicích za organizaci a za podporu při přípravě plesu.

Třešničkou na dortu bylo veselé půlnoční překvapení, které se každému velmi líbilo. Večerem provázela kapela KASANOVA BAND. Příjemným zpestřením večera byla také soutěž o hodnotné ceny a sóla žáků s učiteli a rodiči. Zábava trvala až do ranních hodin.

Doufáme, že jste si ples užili, tak jako my a odnesli jste si příjemné vzpomínky.

žáci 9. tříd

Fotografie a videa z nácviku

Fotografie z příprav a z generálky

Fotografie z plesu