Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Rodičovský ples 2024

Večer 27. ledna 2024 se v Kulturním domě v Boršicích uskutečnil Rodičovský ples, letos v duchu tématu Labutí jezero.

Ples byl zahájen polonézou v podání žáků 9. tříd. V průběhu večera žáci předvedli i další nacvičené tance – mazurku, waltz, polku, valčík, jive a další. Jejich vytrvalými lektorkami byly Ludmila Burdová, Pavlína Papayová, Lenka Šenkárová, Tereza Šimíková, Martina Holomčíková a lektor Vojtěch Grebeň. Všem ještě jednou děkujeme za trpělivost při nácvicích. Velké poděkování patří rovněž Spolku rodičů a přátel školy Základní školy v Boršicích za organizaci a za podporu při přípravě plesu.

Třešničkou na dortu bylo veselé půlnoční překvapení, které se každému velmi líbilo. Večerem provázela kapela KASANOVA BAND. Příjemným zpestřením večera byla také soutěž o hodnotné ceny a sóla žáků s učiteli a rodiči. Zábava trvala až do ranních hodin.

Doufáme, že jste si ples užili, tak jako my a odnesli jste si příjemné vzpomínky.

žáci 9. tříd

Fotografie a videa z nácviku

Fotografie z příprav a z generálky

Fotografie z plesu

Další příspěvky

Sportovní den pro 1. a 2. třídy

Ve čtvrtek 16.5.2024 se žáci obou prvních i druhých tříd zúčastnily přehlídky sportovních klubů regionu Slovácko s názvem Sportuj 24. Akce se konala ve Starém

Poděkování za jarní sběr

Vážení rodiče, rád bych Vám poděkoval za podporu během našeho jednodenního sběru starého papíru, který proběhl minulý čtvrtek. Podařilo se nám společně nasbírat celkové množství

Beseda s paní poslankyní Ochodnickou

V pondělí 6. 5. 2024 navštívila naši školu paní poslankyně Mgr. Martina Ochodnická v doprovodu představitelů obce. Za přítomnosti žáků 2. stupně s ní proběhla na hale