Projektový jablečný den

V pátek 13.10. žáci obou druhých tříd spolupracovali  v rámci projektového jablečného dne. Využili jsme školní kuchyňku, kde jsme si připravili štrůdl neboli jablečný závin. Až na malé drobnosti se všichni se škrabkou i struhadlem poprali dobře. Vyzkoušeli si, že nejenom příprava, ale i úklid je důležitý a ve skupinkách spolupracovali. Než závin vychladl a mohli jsme ho ochutnávat, plnili jsme zajímavé úkoly, vytvářeli látkové jablíčko, i s jablíčky počítali. Po výborné ochutnávce jsme si přečetli pohádku Kouzelná jablka. Na závěr obdrželi jako památku na tento den jablíčko na krk vytvořené 3D tiskem. Za tisk děkujeme panu učiteli Dudovi.

Den se nám moc líbil a rádi bychom si takový den zopakovali.

Fotografie budeme postupně přidávat a najdete zde: https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/10489134

Třídní učitelky 2.A, 2.B

Sportovní den pro 1. a 2. třídy

Ve čtvrtek 16.5.2024 se žáci obou prvních i druhých tříd zúčastnily přehlídky sportovních klubů regionu Slovácko s názvem Sportuj 24. Akce se konala ve Starém