Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Futsalový turnaj II. stupně 2023

Ve středu 25. 10. 2023 naše škola pořádala turnaj ve futsalu chlapců II. stupně v rámci škol v regionu. Celkem se turnaje zúčastnilo 6 týmů, kdy naši školu reprezentoval tým A složený z žáků 7. + 8. + 9.třídy a tým B složený výhradně z žáků 6. třídy. Turnaj se hrál systémem „každý s každým“ a během dopoledne bylo k vidění 15 zápasů. Po celou dobu turnaje nám hráči předváděli pěkné sportovní výkony, brankáři pochytali spoustu střel a padaly pohledné branky.

Zejména pro náš mladší tým byl tento turnaj výbornou zkušeností do budoucích let, což je určitě velkým příslibem pro další sportovní turnaje. Za své výkony, odvahu a pěknou kombinační hru si zcela jistě zaslouží velkou pochvalu! No a náš tým starších žáků získal v turnaji hned 4 výhry a tudíž tento turnaj vyhrál!!! Oslavy mohly vypuknout a kluci si mohli potěžkat i krásný putovní pohár pro vítěze. Jen tak dál!

Celkové pořadí turnaje:         

1.místo – ZŠ Boršice A

2.místo – ZŠ Velehrad

3.místo – ZŠ Tupesy

4. místo- ZŠ a MŠ Buchlovice

5. místo – ZŠ a MŠ Osvětimany

6. místo – ZŠ Boršice B 

Nejlepší střelec turnaje (8 gólů) – Matyáš Cigoš (ZŠ Tupesy)

Nejlepší brankář turnaje – Jan Kříž (ZŠ Velehrad)

Turnajové fotky naleznete ZDE.

Mgr. Vojtěch Duda a Mgr. Veronika Sedlářová

 

 

Další příspěvky

Český den proti rakovině 2024

Dne 15. 5. 2024 proběhla již tradiční sbírka, ve které se nám podařilo vybrat nádherných 10 285,- Kč! Což je ještě víc než v loňském

Africká kultura pro 1. stupeň

Ve čtvrtek 23. 5. 2024 celý první stupeň zavítal až do daleké Afriky v rámci pásma s názvem Africká kultura. Z Afrického Konga k nám

Den s Evropskou unií

Milí rodiče a přátelé naší školy, minulý týden v pátek 17. května 2024 proběhly oslavy výročí vstupu České republiky do Evropské unie. Nesměle mohu tuto

Den šílených účesů

V úterý 21. května se uskutečnila na naší škole další akce z projektu Hrdé školy. Každý, kdo se chtěl této akce zúčastnit, musel popustit uzdu