Převis školní družiny 2023

Vážení rodiče,

vzhledem k častým dotazům týkajících se přijetí žáků 3. ročníku do školní družiny jsme se rozhodli danou situaci vysvětlit.
Primárně zajišťujeme volná místa pro žáky 1. a 2. ročníku a celkovou kapacitu doplňujeme žáky 3. ročníku. Po předběžném zjišťování by i letos měly být volná místa pro žáky 3. třídy. V případě, že bude převis zájemců o školní družinu větší, než jsme schopni uspokojit, budeme aktuální situaci řešit.

Děkujeme za pochopení.
Mgr. Tomáš Kordula, ředitel školy

Silový víceboj Osvětimany 2024

Ve čtvrtek se vybraní žáci z osmé a devátých tříd (4 dívky a 4 chlapci) vydali na silový víceboj do Osvětiman. Celkem se soutěžilo v šesti disciplínách