Patronátní a prvostupňová akce ke Dni stromů

Ve středu 16. listopadu si žáci „parlamenťáci“ na školní zahradě nachystali pro žáky 1. stupně 11 stanovišť s nejrůznějšími úkoly ke Dni stromů.

Prvňáčkům pomáhali jejich patroni z páté třídy. Každý žák dostal svou kartičku, na kterou po splnění stanoviště získal tiskátko. Na konci se žákům ukázala tajenka z písmen. Žáci osmé třídy upekli nádherné voňavé linecké cukroví ve tvaru dýně, které všem moc chutnalo. Všechna stanoviště byla pěkně nachystána, ale nejvíce se žákům líbilo stanoviště s ochutnávkou.

Fotografie si můžete prohlédnout zde: https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/9153643

Poděkování patří žákům 5. třídy jako patronům prvňáčků s paní učitelkou Mgr. Janou Habartovou, paní učitelce Mgr. Zuzaně Kotačkové se školním parlamentem, kteří tuto skvělou akci naplánovali a zorganizovali. Bylo to skvělé, těšíme se na další akci!

Za kolektiv učitelek I. stupně Mgr. Alena Rathúská

Dopravní soutěž v Nedakonicích

Ve čtvrtek 18. dubna jsme se zúčastnili soutěže školních družin ve znalostech z dopravní výchovy. Naši družinu reprezentovali čtyři žáci 3. třídy: Magdaléna Balíčková, Kateřina