Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Patronátní a prvostupňová akce ke Dni stromů

Ve středu 16. listopadu si žáci „parlamenťáci“ na školní zahradě nachystali pro žáky 1. stupně 11 stanovišť s nejrůznějšími úkoly ke Dni stromů.

Prvňáčkům pomáhali jejich patroni z páté třídy. Každý žák dostal svou kartičku, na kterou po splnění stanoviště získal tiskátko. Na konci se žákům ukázala tajenka z písmen. Žáci osmé třídy upekli nádherné voňavé linecké cukroví ve tvaru dýně, které všem moc chutnalo. Všechna stanoviště byla pěkně nachystána, ale nejvíce se žákům líbilo stanoviště s ochutnávkou.

Fotografie si můžete prohlédnout zde: https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/9153643

Poděkování patří žákům 5. třídy jako patronům prvňáčků s paní učitelkou Mgr. Janou Habartovou, paní učitelce Mgr. Zuzaně Kotačkové se školním parlamentem, kteří tuto skvělou akci naplánovali a zorganizovali. Bylo to skvělé, těšíme se na další akci!

 

                                                         Za kolektiv učitelek I. stupně Mgr. Alena Rathúská

Další příspěvky