Mikulášský jarmark 2022

Podzim se v pracovní a výtvarné výchově nesl v duchu velkých příprav na Mikulášský jarmark. Žáci spolu se svými učiteli vymýšleli a vytvářeli nejrůznější výrobky z různých materiálů. Všechno to vyvrcholilo v sobotu 3. prosince, kdy se žáci svými výrobky sami prezentovali a prodávali je Mikulášském jarmarku v Boršicích. Jak se jim to povedlo, jste měli možnost posoudit v sobotu anebo zde ve fotogalerii.

Mgr. Veronika Sedlářová

Silový víceboj Osvětimany 2024

Ve čtvrtek se vybraní žáci z osmé a devátých tříd (4 dívky a 4 chlapci) vydali na silový víceboj do Osvětiman. Celkem se soutěžilo v šesti disciplínách