Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Florbalový turnaj II. stupně Buchlovice

Poslední listopadový den jsme se s vybranými žáky 6. a 7. třídy vydali do Buchlovic na florbalový turnaj II. stupně. Zde jsme odehráli 4 zápasy proti školám z okolních obcí. Zápasy se hrály formou 3 hráči v poli + brankář. I přes velmi bojovné a obětavé výkony z naší strany jsme se nakonec museli spokojit s 5. místem z tohoto turnaje.

Ačkoliv jsme byli „nejmladším“ týmem celého turnaje, naši žáci předváděli po celý den výborné výkony a posbírali nové zkušenosti do budoucích let. Velmi mě těší, že tito mladší žáci jsou příslibem do budoucích školních turnajů, kde věříme, že budeme úspěšnější.

Fotografie z akce naleznete ZDE.

Mgr. Vojtěch Duda

Další příspěvky

Dopravní soutěž v Nedakonicích

Ve čtvrtek 18. dubna jsme se zúčastnili soutěže školních družin ve znalostech z dopravní výchovy. Naši družinu reprezentovali čtyři žáci 3. třídy: Magdaléna Balíčková, Kateřina

Jazyková animace „Němčina nekouše“

Jelikož žáky 5. ročníku do budoucna čeká výuka druhého cizího jazyka, měli jedinečnou možnost si minulý týden vyzkoušet, že němčina opravdu není obtížně zvládnutelný jazyk.

Beseda nad zdravotnickými obory

Již se stala tradice, že v březnu nebo dubnu k nám zavítá tým z Uherskohradišťské nemocnice reprezentovaný pR manažerem Davidem Vacke a Lubomírem Gazdošem z personálního oddělení,