Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Florbalový turnaj II. stupně Buchlovice

Poslední listopadový den jsme se s vybranými žáky 6. a 7. třídy vydali do Buchlovic na florbalový turnaj II. stupně. Zde jsme odehráli 4 zápasy proti školám z okolních obcí. Zápasy se hrály formou 3 hráči v poli + brankář. I přes velmi bojovné a obětavé výkony z naší strany jsme se nakonec museli spokojit s 5. místem z tohoto turnaje.

Ačkoliv jsme byli „nejmladším“ týmem celého turnaje, naši žáci předváděli po celý den výborné výkony a posbírali nové zkušenosti do budoucích let. Velmi mě těší, že tito mladší žáci jsou příslibem do budoucích školních turnajů, kde věříme, že budeme úspěšnější.

Fotografie z akce naleznete ZDE.

Mgr. Vojtěch Duda

Další příspěvky

Patronátní vycházka ke krmelci

Poslední páteční lednový den jsme strávili patronátní vycházkou ke krmelci se zastávkou a občerstvením na Haldě. Při cestě žáci pozorovali stopy i zimní přírodu, přilepšili

Školní kolo zeměpisné olympiády 2023

Během měsíce ledna absolvovali žáci II. stupně školní kolo zeměpisné olympiády, které prověřilo jejich znalosti a dovednosti z učiva zeměpisu v daném ročníku. Žáci mohli

Anglické okénko 1 aneb výuka jinak

V době předvánoční a povánoční jsme se v sedmé, v osmých a v deváté třídě věnovali projektům na zadané téma. Sedmáci zpracovali téma: Mé oblíbené zvíře. Za úkol bylo