Krásné umístění ve Výtvarné soutěži v Tupesích

Někteří žáci školní družiny se ve středu 2.listopadu 2022 zúčastnili Výtvarné soutěže v Tupesích. Do soutěže bylo zapojeno celkem sedm okrskových školních družin a soutěžilo se ve dvou kategoriích  – mladší a starší žáci. Za naši školní družinu nás v mladší kategorii 1. a 2. třídy jela reprezentovat Klaudie Zapletalová a Monika Lipinová. Ve starší kategorii 3. a 4. třídy nás reprezentovala Nela Páleníková a Viktorie Halabrinová.

Letošní zvolené téma organizátory znělo: “PODZIMNÍ MUŽÍČEK“. V časovém limitu       1,5 hodiny, se dětem podařily opravdu krásné výtvory.

Monika Lipinová svým dílem obsadila skvělé 2.místo v kategorii mladších žáků.

MONIČCE MOC GRATULUJEME a všem zúčastněným děkujeme za krásnou reprezentaci.

Průběh soutěže a samotná díla si můžete prohlédnout zde ve fotogalerii.

Mikuláš 2022

V pondělí nás tradičně jako každý rok navštívila známá trojice – Mikuláš, čert a anděl. Zavítali do všech tříd prvního i druhého stupně a nezapomněli ani

Mikulášský jarmark 2022

Podzim se v pracovní a výtvarné výchově nesl v duchu velkých příprav na Mikulášský jarmark. Žáci spolu se svými učiteli vymýšleli a vytvářeli nejrůznější výrobky z různých materiálů.

Slavnost slabikáře

Ve čtvrtek 24. 11. v  1. A i 1. B proběhla Slavnost slabikáře. Den začal ukázkovou hodinou pro rodiče i prarodiče v obou třídách, kde