Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Florbal Buchlovice – 1. stupeň

Ve čtvrtek 8. února jsme se zúčastnili florbalového turnaje pro 1. stupeň v Buchlovicích. Vytvořili jsme dvě družstva. Starší kategorii tvořili žáci pátých tříd = Boršice A a mladší kategorii tvořili žáci čtvrté třídy = Boršice B. Během zápasů základní skupiny se oběma týmům podařilo vyhrát nebo alespoň remizovat ale na účast v play off to bohužel nestačilo. Tak nás čekalo utkání o páté místo (Boršice B) a utkání o sedmé místo (Boršice A). Žákům ze skupiny A se podařilo zápas vyhrát jasným rozdílem 5:0 a skončili tak na sedmém místě. Žáci skupiny B bohužel na žáky z Tupes nestačili, o jeden gól zápas prohráli a obsadili tedy šesté místo v turnaji. Podrobné výsledky jednotlivých zápasů si můžete prohlédnout ve fotogalerii z turnaje.

Fotografie: https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/11047452

Celkové pořadí turnaje:

  1. ZŠ Velehrad
  2. ZŠ Buchlovice A
  3. ZŠ Tupesy A
  4. ZŠ a MŠ Osvětimany
  5. Tupesy B
  6. Boršice B
  7. Bošice A
  8. Buchlovice B

 

Všem účastníkům děkuji za předvedenou hru a těším se na další ročníky.

Mgr. Veronika Sedlářová

Další příspěvky

Sportovní den pro 1. a 2. třídy

Ve čtvrtek 16.5.2024 se žáci obou prvních i druhých tříd zúčastnily přehlídky sportovních klubů regionu Slovácko s názvem Sportuj 24. Akce se konala ve Starém

Poděkování za jarní sběr

Vážení rodiče, rád bych Vám poděkoval za podporu během našeho jednodenního sběru starého papíru, který proběhl minulý čtvrtek. Podařilo se nám společně nasbírat celkové množství

Beseda s paní poslankyní Ochodnickou

V pondělí 6. 5. 2024 navštívila naši školu paní poslankyně Mgr. Martina Ochodnická v doprovodu představitelů obce. Za přítomnosti žáků 2. stupně s ní proběhla na hale