Florbal Buchlovice – 1. stupeň

Ve čtvrtek 8. února jsme se zúčastnili florbalového turnaje pro 1. stupeň v Buchlovicích. Vytvořili jsme dvě družstva. Starší kategorii tvořili žáci pátých tříd = Boršice A a mladší kategorii tvořili žáci čtvrté třídy = Boršice B. Během zápasů základní skupiny se oběma týmům podařilo vyhrát nebo alespoň remizovat ale na účast v play off to bohužel nestačilo. Tak nás čekalo utkání o páté místo (Boršice B) a utkání o sedmé místo (Boršice A). Žákům ze skupiny A se podařilo zápas vyhrát jasným rozdílem 5:0 a skončili tak na sedmém místě. Žáci skupiny B bohužel na žáky z Tupes nestačili, o jeden gól zápas prohráli a obsadili tedy šesté místo v turnaji. Podrobné výsledky jednotlivých zápasů si můžete prohlédnout ve fotogalerii z turnaje.

Fotografie: https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/11047452

Celkové pořadí turnaje:

1. ZŠ Velehrad
  2. ZŠ Buchlovice A
  3. ZŠ Tupesy A
  4. ZŠ a MŠ Osvětimany
  5. Tupesy B
  6. Boršice B
  7. Bošice A
  8. Buchlovice B

Všem účastníkům děkuji za předvedenou hru a těším se na další ročníky.

Mgr. Veronika Sedlářová

Sportovní den pro 1. a 2. třídy

Ve čtvrtek 16.5.2024 se žáci obou prvních i druhých tříd zúčastnily přehlídky sportovních klubů regionu Slovácko s názvem Sportuj 24. Akce se konala ve Starém

Poděkování za jarní sběr