Boršice 540, 687 09

Základní škola Františka Horenského

zsborsice@zsborsice.cz

Kancelář ředitele: +420 571 110 067

Atletické závody Velehrad

Dne 12.10.2022 jsme se s žáky 1. stupně vydali na Atletické závody, které pořádala Základní škola Velehrad. Žáci se museli utkat s týmy ze ZŠ Tupesy, ZŠ Buchlovice, ZŠ Osvětimany a ZŠ Velehrad. Soutěžilo se v těchto disciplínách: běh na 50m, hod medicinbalem z místa, skok daleký, běh 300m a jako poslední nás čekala štafeta 4x 150m. Za mladší dívky (1.-3. třída) nás reprezentovali B. Bruštíková, L. Drábková, B. Petříková a V. Halabrinová, za starší dívky (4.-5.třída) B. Latinová, G. Nečasová, Z. Jurčíková, A. Čumová, za mladší chlapce (1.-3. třída) K. Gabriel, M. Frýbort, D. Frýbort, M. Kolaja, a starší chlapci (4.-5. třída) D. Horka, O. Pavelka, L. Hanáček, J. Kroča. Mladším děvčatům se podařilo vybojovat 3.místo ve štafetě. Mladším chlapcům uteklo tak tak 1.místo, nakonec se museli spokojit se stříbrným – 2.místem. Obě kategorie běželi poprvé štafetu, takže to pro ně byl velký úspěch. Starší chlapci nás nenechali čekat a přidali se s 3.místem opět za štafetu. Ačkoli starší dívky podaly výborné výkony a snažily se, na ocenění bohužel nedosáhly. Poté následovalo ocenění jednotlivých žáků v ostatních sportovních disciplínách:
1.místo v kategorii mladších žáků získal Kryštof Gabriel
3.místo v kategorii mladších žáků získal Daniel Frýbort
2.místo v kategorii starších žáků získal Ondřej Pavelka
Děkujeme všem zúčastněným žákům za úspěšnou reprezentaci naší školy! 😊

Odkaz na fotky: https://eu.zonerama.com/ZSBorsice/Album/9013024#check-duplicates

Asistentka Marie Mrvová

Další příspěvky

Kariérní poradenství pro osmáky

V pondělí 29. května 2023 jsme našim osmákům nabídli besedu s profesionální kariérní poradkyní Silvou Štěpitovou. Dvouhodinová beseda se skládala jak z přednášky a předávání